Blog

Chcete mať NERUŠENÉ LETO…?

Chcete mať NERUŠENÉ LETO ?

Máte obavy z “ pani mykózy alebo kandidózy” ?  Hľadáte riešenie, ktoré pomôže okamžite alebo chcete mať aj preventívne riešenie ? 

Na Slovensku trpí 74% žien intímným problémom, ktoré ovplyvňujú nielen možnosť si užiť leto, ale aj sexuálny život a bežnú pohodu napríklad po kúpaní v jazere alebo bazéne. Vaginálna mykóza alebo kandidóza je civilazačným ochorením, ktoré raz za čas bez pozvania objaví a hľadáme riešenie, ktoré pomôže okamžite! Neprekazia nám radosť z leta len raz, ale prídu aj niekoľkokrát a aj na dlhšie.

Siahnuť po rade výrobkov Epigen je okamžitou pomocou pri vaginálnej mykóze, bakteriálnej vaginóze a aj záruka prevencie. Extrakt z koreňa sladkého drievka bráni množeniu vírusových častíc, stimuluje obranyschopnosť buniek postihnutej kože, má utišujúce účinky a urýchľuje hojenie. 

Malý zázrak v podobe Epigen spreja obsahuje antivirotiká a jediným na trhu v tejto podobe.   Pomôže a postará sa nielen o kožu, ale aj poranenia na slizniciach pohlavných orgánov u žien aj mužov, ktoré trápia tieto nepríjemné ochorenia.

Po rýchlej pomoci v spreji prichádza na rad Epigen intim vaginálny gél, ktorý je jednoduchý a rýchly na použitie. Účinok prichádza ihneď a prináša úľavu, ukľudní podráždené prostredie, mení pH, odstraňuje nepríjemný zápach. Gél tiež pomôže s najhoršími príznakmi, ale je možné ho použiť aj  ako prevenciu počas bežných dní, ale aj menštruácie.

Polovica žien naďalej trpí opakovane intímnymi problémami tohoto a produkty od Epigenu ženy s týmto problémom nijak neobmedzujú. Produkty samotné alebo aj v kombinácií je možné používať nielen ako rýchlu pomoc, ale aj ako prevencia počas celého roka alebo sezóne. Táto forma produktov a zloženia je vhodná aj pre tehotné a dojčiace matky. 

Doprajte si NERUŠENÉ nielen leto, ale celý rok…