Blog

Slnko, zábava a ničím nerušené LETO!

Slnko, zábava a ničím nerušené LETO!

Leto, je obdobie pohody, zábavy a najmä dovoleniek a oddychu. Pre mnohé ženy je to aj obdobie, kedy nám túto pohodu dokáže prekaziť nečakaná návšteva v podobe vaginálnej mykózy, kandidózy a nepríjemných výtokov. 

Až 75% žien sa stretne s týmito intímnymi problémami a nielen raz. Znepríjemňujú život nepríjemným výtokom, pálením, svrbením, bolasťami pri močení, ale aj pri pohlavnom styku. 

Žena stráca svoj KOMFORT!

Pýtali sme sa priamo Vás žien vo veku od 20 do 60 rokov,  aké máte skúsenosti s intímnymi problémami a aké máte osvedčené riešenie. 

Najčastejšie odpovede sú : 

 • Intímne problémi riešim opakovane aj napriek pravidelnej hygiene a pri používaní rôznych produktov, ktoré som už skúšala. 
 • Nepomohli ani produktu od gynekológa ani z lekárne ani babské recepty. Každé riešenie pomôže len na chvíľku a opäť je to tu. Je to veľmi nepríjemné najmä, keď sa snažíte o dieťa. 
 • Problémi tohoto charakteru sa objavili počas tehotenstva a po pôrode sa začali stupňovať. Nepomáhajú ani gély ani lieky. 
 • Vaginálna mykóza a iné intímne problémi prichádzajú najmä po užívaní antibiotík, aj keď užívam zároveň probiotiká. 
 • Opakujúce sa intímne problémi prichádzajú vždy, keď vojdem do bazéna. Potrebujem nájsť dlhodobé riešenie, aby som si mohla kúpanie a iné zábavky užívať naplno. 
 • Intímne problémi môžu prerásť až do chronických problémov. Neustále používanie neučinných riešení ma už unavuje. 

Najčastejšie riešenia, ktoré obmedzujú život ženy : 

 • Vzdať sa sauny, kúpaliska a obľúbeného kúpania
 • Obmedzenie sladkostí 
 • Dodržiavanie pravidelnej hygieny, stravy a používanie bavlnenej bielizne 
 • Užívať probiotiká a urologické sirupy 
 • Nepoužívať aviváž
 • Po návšteve bazéna, alebo jazera sa hneď prezlečiem
 • Používať špeciálnu kozmetiku určenú na intímnu hgyienu a intímne vložky

Zbavte sa intímnych problémov NAVŽDY! 

Našla ste sa v určitých veciach tohoto článku aj VY? 

Aj keď intímne problémi rieši každá žena po svojom vždy prichádza zúfalstvo ako dlho sa budeme cítiť nekomfortne vo svojom vlastnom tele. 

Každá žena hľadá dlhodobé riešenie, ktoré bude najmä prevenciou a ochranou pred nepríjemnou návštevou. Ak už intímny problém zavíta, tak mať po ruke rýchle riešenie, ktoré zaberie. 

Chceme zabrániť tomu, aby sa intímne problémy nevracali a na to je potrebné mať dlhodobé riešenie. Hlavným faktorom je prevencia a pravidelná denná hygiena a starostlivosť. 

Takými sú aj produkty EPIGEN… 

Zloženie produktov EPIGEN je špeciálne prispôsobené na dennú intímnu hygienu, ale základom úspechu je, že sú prispôsobené fyziologickým vlastnostiam ženského tela. 

EPIGEN je dokonalou prevenciou pred intímnymi vaginálnymi infekciami. 

Efektívne, účinné a prírodné zloženie obsahuje najmä extrakt zo sladkého drievka, ktoré je známe aj ako GLYCYRHIZÍN. Kombinácia tejto účinnej látky s kyselinou mliečnou bráni pred množením a tvorbou vírusových častíc, stimuluje obranyschopnosť buniek postihnutej intímnej časti a najmä okamžite upokojuje a urýchľuje hojenie. 

Používanie produktov EPIGEN nie je nijak časovo obmedzené – možete ich používať pravidelne a  dlhodobo, čím znižujete možnosť návratu infekcií. Môžete si vybrať formu používania, ktorá bude vám vyhovovať či už forma gélu, spreja, alebo praktických intímnych obrúsok. 

Myslíme na všetky ženy a je vhodný aj pre dospievajúce, dospelé, tehotné, ale aj dojčiace ženy.